Vad vi gör

For Sure är en digital byrå och vi hjälper våra kunder att växa i en uppkopplad värld. I vårt arbete kombinerar vi analys och optimering med kreativitet och skaparglädje. Vi är övertygade om att djup förståelse för hur internet fungerar, samt insikter kring hur olika typer av användare agerar digitalt, krävs för att uppnå resultat 2016. I vår modell ingår analys, strategi, taktik, koncept, design och aktivering.

Arbetsgruppen

Judith Wolst Partner / Digital strateg judith@forsure.se

Jesper Åström Partner / Digital taktiker jesper@forsure.se

Peter Rosdahl Partner / Digital strateg peter@forsure.se

Line Degerhammar Kreatör line@forsure.se

Boris Söderlind Kreatör boris@forsure.se

Josefine Helén Innehållsproducent josefine@forsure.se

Jonathan Lönnqvist Creative Technologist jonathan.lonnqvist@forsure.se

Linda Plogmark Projektledare linda@forsure.se

Lisa Walder Produktansvarig / Digital taktiker lisa@forsure.se

Emma Lindblad Researcher emma@forsure.se

Emilia Sjöström Projektledare för Flyktingtelefonen emilia@forsure.se